Starten doen we bij TVH Forklifts, waar je een exclusieve blik krijgt achter de schermen van dit internationale heftruckbedrijf. Ontdek hoe deze wereldspeler functioneert en laat je verrassen door hun innovatieve aanpak.
Middagmaal in de omgeving, zodat je energie hebt voor het volgende hoogtepunt!
Daarna trekken we naar Stoeterij Naessens. Hier ontdek je de stallen, het indrukwekkende koetsenhuis met een prachtige collectie rijtuigen en koetsen. Mis de demonstratie van de paardenstapmolen en, als het weer het toelaat, het unieke paardenzwembad niet! Als kers op de taart geniet je van een spectaculaire paardenshow met 6 gracieuze witte paarden. We sluiten af met een gezellige kop koffie.
We maken nog een stop in Oudenaarde, waar je kan genieten van de prachtige stad in de Vlaamse Ardennen. Nog even genieten van een terrasje de perfecte afsluiter van de dag.
Gratis opstapplaatsen:
Ieper – Picanollaan
Ledegem – Kerk
Menen – Ons Dorp
Kortrijk – Cowboy Henk